درباره ما

تعمیرگاه مجاز مرکزی، مرکز تخصصی و نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و استان البرز

وب سایت « تعمیرگاه مجاز مرکزی» تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی لوازم خانگی، اولین مجموعه‌ای است که به صورت تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی به تعمیرات لوازم خانگی در استان‌های تهران و البرز مشغول به فعالیت است. این شرکت با اتکاء به توان و دانش نیروهای متخصص داخلی و استفاده از به روزترین ابزارها و فناوری‌های روز، ارائه دهنده بهترین سرویس تعمیرات و نصب و راه‌اندازی لوازم خانگی می‌باشد. اعتبار و سابقه بیش از ۲۰ ساله این مجموعه و ارائه خدمات به بیش از هزاران درخواست کننده مهر تاییدی بر این ادعا می باشد.

مجموعه «تعمیرگاه مجاز مرکزی» نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تمام خدمات سرویس‌دهی و تعمیرات خود از قطعات با کیفیت و اصل استفاده می‌کند و با ضمانت تعمیر، در مسیر رضایتمندی مشتریان خود گام بر می‌دارد. شما می‌توانید با متخصصین ما در تماس باشید. در مرکز تخصصی «تعمیرگاه مجاز مرکزی» نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی، خدمات بدون تعطیلی و ۲۴ ساعته بوده و آماده سرویس دهی در کلیه نقاط استان تهران و البرز به صورت شبانه‌روزی و در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما می‌باشد.

دربافت مشاور رایگان از ما

شما با مراجعه به وب سایت «تعمیرگاه مجاز مرکزی» به صورت شبانه روزی می توانید در زمینه خدمات تعمیرات لوازم خانگی مشکلات خود را مطرح کنید. متخصصین و تکنسین های فنی ما پاسخگوی شما خواهند بود.